Про департамент

o69nQzE-BJcПроректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток):

доктор технічних наук, професор Новіков Олексій Миколайович,

тел.: 204-96-80,
e-mail: o.novikov@kpi.ua

Департамент перспективного роз­витку, створений наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21 лютого 2013 р., є структурним підрозділом університету, який координує реалізацію “Стратегії розвитку НТУУ “КПІ” на період 2012–2020 роки”, вирішує завдання з розвитку та управління майновим комплексом, розвитку інформатизації управлінської діяльності, співпраці з громадськими студентськими орга­нізаціями, організація взаємодії та інтеграції діяльності ІСЗЗІ, розвиток соціальної сфери в університеті, підтримка студентських низових ініціатив та інші.

Основні напрями роботи:

Реалізація програм “Стратегії розвитку НТУУ “КПІ” на період 2012–2020 роки”
Розвиток майнового комплексу та оптимізація використання площ університету
Організація виконання інвестиційних проектів розвитку
Розвиток інформатизації управлінської діяльності. Забезпечення захисту інформації та персональних даних.
Виконання програми “Май­бут­нє України” у співпраці з Малою академією наук, ліцеями та школами, організація творчих конкурсів для молоді та профорі­єн­таційна робота
Організація взаємодії та ін­теграції діяльності військової кафедри та ІСЗЗІ з уні­верситетом.

Підрозділи ДПР: