Дублікати документів про вищу освіту

На даній сторінці розміщено інформацію щодо стану обробки заявки на замовлення дублікатів документів про вищу освіту.

kpilogo-preНагадуємо, що для повторного замовлення документа про вищу освіту, у разі втрати, пошкодження тощо.

Випускник має звернутись в деканат свого факультету та подати наступний пакет документів:
– заява на ім’я проректора,
– копія паспорта громадянина та паспорта громадянина для виїзду за кордон;
– копія ідентифікаційного податкового номеру;
– копія диплома та додатка (оригінал у разі виправлення помилок, або пошкодження);
– квитанція про оплату з печаткою банку;
– згода на збір персональних даних;
– копія акту громадського стану у зв’язку зі зміною прізвища;
– у разі втрати, оголошення у друкованих засобах інформації з зазначенням назви документа (диплом / додаток), серії та номеру, дати видачі, на чиє ім’я виданий, яким навчальним закладом, та про визнання його не дійсним;
– довідка з МВС, у разі викрадення документів;
– довідка з архіву або з факультету/інституту (залежно від року закінчення навчального закладу) в якій підтверджено навчання даної особи, та до якої додається копія диплома засвідчена печаткою архіву НТУУ «КПІ».