Дублікати документів про вищу освіту!!

Диплом МагістрШановні відповідальні!

У разі звернення до вас студентів стосовно виготовлення дублікатів дипломів, або додатків:

– Студент має написати заяву від руки (додається), додати сторінки з оголошенням в газеті про втрату (дивись приклад) та надати витяг з архіву (для випускників минулих років), згода на обробку персональних даних..Заява на транслітерацію прізвища та ім’я англійською мовою (що подається у разі відсутності закордонного паспорту), обов’язково візується деканом.
– Оплата за виготовлення дубліката здійснюється через бухгалтерію факультету / інституту, з приміткою “оплата за дублікат”.
– Після отримання усіх необхідних документів декан візує заяву та відповідальний передає готовий пакет проректору на підпис.
– Також, деканат готує наказ про виготовлення дубліката диплома (деталі в юридичному відділі корпус 1).
– Пакет документів + копію наказу відповідальний передає до відділу інформатизаційного супроводження документів про вищу освіту (корпус 16 перший поверх) для замовлення та виготовлення дубліката.
– Готовий документ відповідальний отримує на поліграфії та передає під особистий підпис випускнику.
– Журнал реєстрації виданих документів можна отримати в нашому відділі в електронному вигляді. Диплом видається одночасно з додатком.!!!

 

Звертаємо вашу увагу!

У разі втрати випускниками оригіналу додатка до диплома про вищу освіту національного зразка,
виправлення помилки в додатках – довідка з архіву НЕ ПОТРІБНА!!!!! Випускник пише заяву на ім’я декана / директора та додає квитанцію про оплату та газету( у разі – втрати), оригінал додатка (у разі – помилки). Деканат робить розпорядження по факультету / інституту на виготовлення дубліката додатка до диплома про вищу освіту.

Довідка з архіву видається лише у разі замовлення дубліката диплома.

Для виготовлення дубліката додатка ви маєте надати електронні файли у форматах .pdf та .tex, акт приймання-передачі, копія розпорядження, копія заяви з резолюцією декана, копія паспорту для виїзду за кордон, копія диплома, копія додатка.

На копіях документів, таких як: Паспорт, ІПН, Закордонний паспорт обов’язково повиннo стояти “З оригіналом звірено”, дата та підпис особи, якій належить документ або особи, яка звірила цю копію з оригіналом.