Квітневий семінар за тематикою «Питання ефективного використання веб-ресурсів університету»

Відповідно до плану проведення семінарів за тематикою «Питання ефективного використання веб-ресурсів університету» затвердженим проректором Новіковим О.М., що надано на всі факультети/інститути НТУУ «КПІ», в залі адміністративної ради, корпус №6, 26.04.2016 року о 15:00 відбудеться семінар з відповідальними за веб-ресурси підрозділів НТУУ “КПІ”.

Питання що будуть розглядатися:

1. Проект електронної бібліотеки рідкісних та цінних видань НТБ НТУУ «КПІ».
  2. Висвітлення поточного стану наповнення сайтів ННП відповідно до моніторингу контенту.

[/fusion_text][/fullwidth]