Нагадуємо, що 23.03.2016 було видано наказ 2-40 щодо реєстрації науково-педагогічних працівників у службі Google Scholar. Текст наказу та інструкцію етапів реєстрації додаємо у прикріпленому файлі нижче.
google_scholar

З метою посилення наукової складової діяльності науково-педагогічних працівників університету у відповідності до закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» № 848 – VIII від 26.11.2015 року,
НАКАЗУЮ:

1. Директорам/деканам інститутів/факультетів зобов’язати науково-педагогічних працівників факультетів/інститутів до 01 червня 2016 року забезпечити власну реєстрацію в службі Google Scholar у відповідності до інструкції (Додатки 1 -3).
2. Департаменту науки та інноватики (контактна особа – гол. бібліотекар НТБ Федорець Марія Володимирівна, ч/з № 9, тел.: 204-96-72, 063-241-61-05; fedorec@library.ntu-kpi.kiev.ua) та Департаменту перспективного розвитку (контактна особа – начальник ВСПУ Козак Євгеній Миколайович, кімн. 160-1, тел. 204-85-23, 063-684-48-55; kozak.e92@gmail.com) забезпечити консультування науково-педагогічних працівників щодо роботи зі службою Google Scholar.
3. Результати виконання наказу розглянути на засіданнях науково-організаційної комісії та методичної ради НТУУ «КПІ» у червні 2016 року.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Ільченка М.Ю. та проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікова О.М.
Ректор М.З. Згуровський

[/fusion_text][/fullwidth]