БУДІВНИЦТВО АВТОНОМНОЇ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧОЇ СТАНЦІЇ

Проект розвитку з будівництва комплексу з 2-х об’єктів автономної університетської теплогенеруючої станції (котельні на альтернативному природному газу паливі з вбудованими навчальними лабораторіями: потужністю 32 МВт на вулиці Політехнічна, 12 та потужністю 12 МВт на вулиці Нижньо-Ключова, 12) започаткований у 2015 році з ТОВ «Технології природи» (п.7 стор. 29 «Стратегії розвитку  НТУУ «КПІ» на період 2012-2020 років»).

Головна мета проекту – безперебійне забезпечення теплом учбових та  житлових корпусів НТУУ «КПІ» в опалювальний сезон, зниження тарифів, доступна та екологічна сировина, економічність та надійність в експлуатації установок.

Відповідно до укладеного договору НТУУ «КПІ» отримує майнові права на 25% від загальної площі 2-х об’єктів автономної університетської теплогенеруючої станції, але в будь-якому разі не менше оціночної вартості земельної ділянки, на якій буде споруджено зазначені об’єкти.

Фінансування проекту здійснюється виключно за рахунок коштів ТОВ «Технології природи».