БУДІВНИЦТВО НАВЧАЛЬНО-ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ (ВУЛ. ПОЛЬОВА, 38)

Проект розвитку з будівництва навчально-житлового комплексу по вул. Польова, 38 за погодженням з Міністерством освіти і науки України та за підтримки трудового колективу університету був започаткований у 2005 році з ТОВ «Стандарт», а у подальшому продовжено з ТОВ «Стандарт Девелопмент» (п.4 стор. 29 «Стратегії розвитку  НТУУ «КПІ» на період 2012-2020 років»).

Головна мета проекту – отримати необхідні кошти для будівництва студентського гуртожитку по вул. Виборзькій.

Відповідно до договору пайової участі у будівництві НТУУ «КПІ» отримує майнові права на 10% від загальної площі житлового комплексу по вул. Польова 38, але, в будь-якому разі, не менше оціночної вартості земельної ділянки, на якій буде споруджено житловий комплекс.

Грошовий еквівалент вартості майнових прав НТУУ «КПІ» буде направлено в повному обсязі на будівництво вищезазначеного гуртожитку.

Фінансування будівництва проекту здійснюється виключно за рахунок коштів ТОВ «Стандарт Девелопмент».