БУДІВНИЦТВО НАВЧАЛЬНО-ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ (ВУЛ. ВАДИМА ГЕТЬМАНА, БОРЩАГІВСЬКА ТА ПРОВ. ІНДУСТРІАЛЬНИЙ)

Проект розвитку з будівництва навчально-житлового комплексу за підтримки трудового колективу університету був започаткований у 2003 році з ТОВ «Зодча Діадема», а у подальшому продовжено з ТОВ «ТОР» (п.2 стор. 29 «Стратегії розвитку  НТУУ «КПІ» на період 2012-2020 років»).

Головна мета проекту – покращення умов організації навчального процесу Інституту телекомунікаційних систем та для завершення будівництва студентського гуртожитку по вул. Виборзькій.

Відповідно до укладеного договору НТУУ «КПІ» отримує майнові права на 11% від загальної площі навчально-житлового комплексу, але в будь-якому разі не менше оціночної вартості земельної ділянки, на якій буде споруджено житловий комплекс.

Фінансування проекту здійснюється виключно за рахунок коштів ТОВ «ТОР».