БУДІВНИЦТВО УЧБОВО-ЛАБОРАТОРНОГО КОРПУСУ ФАКС (ВУЛ. БОРЩАГІВСЬКА, 48-А)

Проект розвитку з будівництва секції  учбово-лабораторного навчального корпусу факультету авіаційних і космічних систем за підтримки трудового колективу університету був започаткований у 2007 році з ТОВ «Аксон – Інвест» (п.1 стор. 29 «Стратегії розвитку  НТУУ «КПІ» на період 2012-2020 років»).

Головна мета проекту – покращення умов організації навчального процесу факультету авіаційних і космічних систем.

Відповідно до укладеного договору НТУУ “КПІ” отримує майнові права на 25% від загальної площі секції учбово-лабораторного навчального корпусу факультету авіаційних і космічних систем, але в будь-якому разі не менше оціночної вартості земельної ділянки .

Фінансування будівництва проекту здійснюється виключно за рахунок коштів ТОВ «Аксон – Інвест» та коштів залучених ним відповідно до чинного законодавства .