Проведено семінар за тематикою «Захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

d44GQpNKRG031 березня о 15:00 згідно із Планом семінарів у 2016 році для співробітників НТУУ «КПІ», які призначені відповідальними за захист інформації та персональних даних у підрозділах, проведено семінар за тематикою «Захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

На семінарі було розглянуто та обговорено наступні питання (презентація додається):

1. Організація захисту інформації в НТУУ «КПІ».

2. Законодавчі та нормативно-правові засади захисту інформації.

3. Стан виконання університетських розпорядчих документів щодо захисту інформації в НТУУ «КПІ».

До участі у семінарі було залучено близько 70 осіб із більшості підрозділів університету. Наступний семінар відбудеться в 20-х числах квітня. Інформація про дату, час та місце проведення наступного заходу буде надсилатись на електронну пошту кожному співробітнику.