Семінар за тематикою «Питання ефективного використання веб-ресурсів університету»

Відповідно до плану проведення семінарів за тематикою «Питання ефективного використання веб-ресурсів університету» затвердженим проректором Новіковим О.М., що надано на всі факультети/інститути НТУУ «КПІ», в залі Вченої ради 23.03.2016 року о 15:00 відбудеться семінар з відповідальними за веб-ресурси підрозділів НТУУ “КПІ”.

Питання що будуть розглядатися:

1. 1. Стан підготовки матеріалів для абітурієнтів НТУУ «КПІ», що розміщенні на сайтах кафедр.
  2. 2. Інформація про курс підвищення кваліфікації за темою «Пошукова оптимізація сайтів та просування за вебометричними показниками».
  3. 3. Шляхи інтеграції системи Е-кампус з відкритими веб-ресурсами університету.
  4. 4. Висвітлення поточного стану наповнення сайтів навчального-наукових підрозділів (ННП) відповідно до даних рейтингу вебометричних показників.