В Залі Вченої Ради проведено семінар за тематикою «Питання ефективного використання веб-ресурсів університету»

23 березня о 15:00 в Залі Вченої Ради було проведено семінар за тематикою «Питання ефективного використання веб-ресурсів університету», відповідно до плану проведення семінарів у 2016 році, затвердженим проректором Новіковим О.М., з відповідальними за веб-ресурси підрозділів НТУУ “КПІ”.

Всього у семінарі прийняло участь близько 75 осіб з різних підрозділів університету. Наступний семінар відбудеться в  20-х числах квітня. Детальніша інформація про семінар буде згодом. Також нагадуємо, що вся актуальна інформація щодо рейтингування, розвитку та підтримки веб-ресурсів НТУУ “КПІ” знаходиться тут: http://webometr.kpi.ua.

На семінарі було розглянуто та обговорено наступні питання (презентації додаємо):

1. Стан підготовки матеріалів для абітурієнтів НТУУ «КПІ», що розміщенні на сайтах кафедр. (Презентація)
  2. Інформація про курс підвищення кваліфікації за темою «Пошукова оптимізація сайтів та просування за вебометричними показниками».
  3. Шляхи інтеграції системи Е-кампус з відкритими веб-ресурсами університету.
  4. Висвітлення поточного стану наповнення сайтів навчального-наукових підрозділів (ННП) відповідно до даних рейтингу вебометричних показників. (Презентація)

Ks9Da4OyJ78