Заявки на замовлення документів про вищу освіту 2017!

Шановні відповідальні.

Відповідно до наказу ректора 1-272 від 26.12.2016 року повідомляємо вам про необхідність подачі Заявки на замовлення документів про вищу освіту.

Чекаємо вас до 07.04.2017 року.

Також, звертаємо вашу увагу, що інформацію щодо допущених до повторного захисту студентів необхідно надати до 20 червня 2017 року.

До того ж , наказ на таких студентів має вже бути верифіковано в ЄДЕБО, верифікацію наказів проводить відділ інформатизації (кім.301, 1 корпус).

У разі, порушення зазначених термінів, а в подальшому неможливості своєчасного замовлення документів ВІС ДВО відповідно до Порядку затвердженого наказом МОН №249 від 06.03.2015 року факультет / інститут має підготувати лист-пояснення з вказанням причини порушення терміну замовлення.

Прохання до всіх факультетів / інститутів до моменту замовлення перевірити свої ліцензійні обсяги. У разі, якщо ви випускаєте більшу кількість студентів ніж зазначено в ліцензії (незалежно від того, що хтось поновився. До уваги береться лише повний поточний випуск та поточна ліцензія), вам необхідно звернутись до відділу акредитації.

З повагою,

ВІС ДВО